Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz TaaT #95831 üzenetére

    A gond az, hogy az emberek nagy része megszokásból löki minden pirosnál üresbe az autót, és állítja le, akkor is, ha fogalma sincs, meddig fog tartani. Ha meg 3-4-5 mp múlva vált a lámpa, akkor már nem ért semmit a dolog. Ilyenből meg masszív városi forgalomban könnyen összejön naponta sok. A másik a dugóban araszolás, amire megint nem jó. Ha meg a szociológiai vonatkozását nézzük, akkor ugye egyrészt jönnek majd a türelmetlenek, hogy miért ilyen lassan indul a pirosnál a start-stopos autó (igen, tudom, elvileg 1 mp, és már megy is), másrészt a dugóban miért nem csorog előre, amikor haladt a sor egy métert (azért, mert ehhez neki be kéne indítania, majd le kéne megint állítania a motort, aminek ugye semmi értelme, viszont tényleg lesz egy fél autónyi lyuk előtte, ami sok autónál már párszáz méterrel hosszabb dugó is lehet). Nyilván túlzok pár dologgal, meg ezek nem mindenkinek hétköznapi szituációk, de remélem érteitek, mire akarok rámutatni. Nem tudom egyébként, mi lenne a jó megoldás, de ez nekem nagyon ilyen ló helyett szamár megoldásnak tűnik.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák