Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz szőröscica #80313 üzenetére

    Lehet az is jár hozzá! :D Akkor már értem mért ennyi az ára! Ha nem lenne ennyire tele"sportozva" még lehet érdekelne is... De a sportfutómű meg az ültetés már elveszi a kedvemet...
    Kényelmes menetet akarok, ahhoz meg állítólag nem a sportfutómű való...

    @Qru: Szép bizony. Fáj is a szívem. De az a sok sportszar amit belerakott a srác már kizáró tényező... bár nem tudom mennyire szól bele a menettulajdonságba, mármint a komfort részbe. De mindenhol azt írják, hogy az ilyen sportfutóművekkel sokkal jobban érezni az utak egyenetlenségét meg ilyesmit.. Azt meg k...ra nem akarom.

    Az ültetésből meg egy életre elegem lett az Omegánál. Az is ültetve volt, hogy minek ne kérdezd... De kb egy mezei Tescos parkolóhelyre nem tudtam normálisan beállni, mert az első lökös mindig rácsúszott a padkára... Amit beálláskor észre se vettem, mert nem súrlódott, nem karistolta. Viszont amikor tolattam kifelé! Na akkor már rángatta volna le a kocsiról... :((

    @bitpork: Áááh! :D :D Mondjuk az első az csak egy példa mire is gondolok. Azon a képen effekttel együtt is látszik, hogy kizárva a törött autó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák