Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz szőröscica #49446 üzenetére

    Igen de itt megint visszakanyarodhatunk a rutinra meg a vezetési tudás részre. Én sem vagyok egy nagy sofőr és biztos nem vezetek jól egy tapasztalthoz képest, de én simán eszek / iszok vezetés közben a pályán. Anélkül hogy bármerre is mozduljon az autó. Városon belül nem ritka, hogy cigizek meg telefonálok egyszerre. Ettől biztos nem leszek népszerű itt, de mindig 100%-ig tudtam uralni az autót. Nyilván ha össze vissza csalingáznék emiatt az úton akkor nem csinálnám.

    Tehát aki csak attól lefuttatja az autót a pályáról mert lenyúlt vízért, az tényleg nagyon tapasztalatlan / gyakorlatlan lehet.
    De ahogy mondod nem tudhatjuk mi történt. Szerintem valószínűbb az, hogy nem az útviszonyoknak megfelelően vezetett.

    Egyébként amiért nagy hír lett belőle az nem csak a Lambo miatt van, hanem Dzsudzsák miatt is. A kettő együtt. És igen b...sza az emberek önérzetét, hogy egy focista szarrá töri a 100 millás autóját mialatt én meg várom hogy meghaljon valamelyik nagyszülő hogy vehessek egy 20 évnél fiatalabb autót, mert másképp nemfog menni... :) Persze én sem sajnálom tőle, inkább csak magamat... : )

    @Integra:

    Ebben igazad lehet. Ezt mondjuk nem tudtam. Én eső függvényében simán mentem a Mondeoval 130-at. A poén, hogy a középső sávban kellett mennem (Pesről Balaton felé) mert toltak le folyamatosan! Újabb típusú autókkal simán mentek 150-160-at közepesen szakadó esőben! És egy baleset se volt (akkor).
    Ebből gondoltam, hogy jó gumival jó autóval nem gond ha az ember nem bohóckodik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák