Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz rbalint88 #216791 üzenetére

    Muszáj élőben lemérni, mert az autó össz-szélességéből nem következik, hogy milyen belül. Vannak autók, amiknél kb. 5 centi vastag az egész ajtó, kárpittal, mindennel, és van, amelyiknél 10+cm, szóval vinni kell a mérőszalagot. Nyilván én sem mértem végig az összes létező típust, de általában a kombikban nem olyan széles az üléssor, ráadásul sokban az ajtó mellett megemelkedik az üléslap, szóval nem tudod ki sem csúsztatni az üléseket/személyeket a széléig.

    Nem akarok szoktatni őket arra, hogy felnőtt ül mellettük, hanem egyszerűen a koruknál fogva igénylik. Ha most útközben felkel a kicsi és üvölteni kezd, max azt tudod, hogy megállsz és várakozol, amíg az asszony el nem csitítja, de ha ott ül mellette valaki, egyből megnyugszik és könnyebb kezelni. Ja, és ha jön a harmadik, mindjárt lesz neki is helye, nem kell egyből autót cserélni. ;) Persze ott már valaki előlre kell hogy üljön, de majd, hogy ki lesz az, azt majd eldöntjük akkor.

    Rövid útra nem para, úgy én is bedobom hátra, aztán megyünk, de hosszabb úton érdekes ez az egész. Emlékszem mi még anno 4-en ültünk hátul a Wartburgban, mindenféle kisülés/magasító nélkül. :))

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák