Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Veron #197432 üzenetére

    dobj fel egy érmét, azt szokták mondani, hogy miután feldobtad már rögtön elkezdesz reménykedni, hogy fej legyen vagy írás :)

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • gaborn1

    tag

    válasz Veron #197432 üzenetére

    Nekünk 1,5 éves Corolla 1.6 sedan van.
    Az ülés nekem kényelmes bár nem vagyok nagy darab (170cm/80kg)
    Néha a rádió hülyéskedik annyiban, hogy rádión mondjuk csatornát váltanék és nem a következő állomásra ugrik, hanem az összes adó első oldalára hiába voltam pl a 3. oldalon, ilyenkor ha vissza akarok jutni oda ahol voltam (adott esetben 3. oldal, nekem ott van kronehit, petőfi, rádió1), akkor ugrani kell vagy 10-12 adót.
    Télen (garázsban áll) ha 5-6 napig nem használom és utána beülök, akkor az elektromos kézifék mintha ragadna kicsit és kicsit nagyobb gáz kell neki, hogy elinduljon a kocsi, mert erősebben befog valamiért a kézifék. Ezt néha csinálja, mondjuk 5 alkalomból 1x. (most télen kb 3x fordult elő, sokat állt a kocsi, majdnem csak hétvégente használtam, előző télen nem volt ilyen, max 2 naponta ültem benne)
    Ha nagyon koszos a szélvédő kiírja, hogy "kamera átmenetileg nem elérhető" vagy valami ilyesmit és hiába spriccelem, törlöm a szélvédőt, addig nem tűnik el a hibaüzenet, amíg le nem állítom a kocsit és indítom be újra.
    Hirtelen ennyi jutott eszembe a kocsival kapcsolatban ami "hiba".

    Kis hibákkal ne foglalkozz szerintem, úgyis megsérül. Nekem másfél év alatt repedt már oldal ablak, törött visszapillantó és talicskával is tolták le a kocsi bal oldalát. :D

Új hozzászólás Aktív témák