Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz hobizoli #165308 üzenetére

    Nyilván öregek de fél milláért ne várjunk csodát. Meg aztán a mai napig ennyi évesen sincsen semmi motorikus nyűgjük akkor meg kit érdekel, hogy mennyire régi konstrukció? PD-ben én személy szerint azt szeretem, hogy faszán lehet vele legózni. Ha pisálni kezd a befecskendező már 15k-ért kapsz hozzá kompletten bevizsgált hibátlan bontottat és elég csak a problémás darabot cserélni nem kell egyben az összeset. Amúgy is csak három darab van a motorban szóval az sem lenne egy nagy érvágás ha az összeset cserélni kéne. Más baja meg a konstrukció primitívségéből adódóan nem nagyon lehet. A hangjával hidegen vallatni lehet meg a váltója is túl rövidre van áttételezve (szerintem) de semmi más negatívumot nem tudok felhozni ellene. Jól megy jól fogyaszt aprópénzből fenntartható nem szervízigényes. Fél millió alatt is akadnak már jó vételek 800k-ért pedig sok extrás sok lufis 2004-5-6 évjáratú gyártás végi fl Fabia Classic is van belőle aminek már rég minden problémáját kigyomlálták addigra. Vagy egy lepukkantabb A2-t is vehet nyolc kilóért ami még lefosott állapotban is messze egy Punto II felett áll anyaghasználatban, összeszerelési, minőségben, zajszigetelésben, tartósságban, megbízhatóságban és ugyanúgy euro4 az is. A konkurenciával ellentétben az rohadni sem fog soha ami nem kis fegyvertény ha már tízenéves autókról beszélünk.

    (#165305) hobizoli: Dehogynem olvass bene tdiklub-on a felni/fék/futómű topikba. Köpőködnek rá a tulajok szépen már aki még olyat hajt. Azt a túlbonyolított user szopató futóművet sosem értettem, hogy miért kellett. A precíz kormányzással és a jó úttartással indokolták vagyis ez volt rá az érv a gyáriak részéről. lol. Egy ilyen lomha tohonya vasbálnának kell is a "race" futómű. GTI-k meg kapták a proli futóművet meg szar csatolt lengőkarost hátra (kivéve 4motion). Azt pont elég volt hogy a boyracerek megtalálják vele az árkot rosszabb esetben a parkoló autókat mint a váci úton a piros golfos hülyegyerek. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák