Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FrankMonzano

    őstag

    válasz kisza25 #149498 üzenetére

    207e van benne. 188e km-rel vettem első tulajtól, vidékről magánszemélytől. Eddig költöttem rá: Első koptató, első futómű: szilentek, gömbfej, stabpalcák, kerékagy, meg még ami nem jut eszembe épp. Az alapjárat ingadozik, vagy a lambaszonda vagy a katalizátor. A motorból síró hang az, cseréltem már szervószivattyút, de még mindig. A vezérlés is nemrég lett cserélve, a generátor jó de még mindig jelen a hang. A váltó úgy ahogy van sz*r, ahogy melegszik egyre nehezebb vele váltani. A vezető oldalon a mikrokapcsoló rossz, nincs kilepofeny + benzinpumba nem szól ajtónyitásra. Hátsó futómű néha vmi nyekergő hangot ad erős gázadásra. Első futomünél nyekereg valami, de már kb minden cserelve lett a gátlón és a rugókon kívül. Az 5 ajtóból 2 nehezen nyitható, a harmadik nehezen csukódik. A szervó nehéz melegen, hidegen könnyebb, pedig volt szervószivattyú csere is. A küszöb megint rohad, pedig már egyszer megcsináltattam. Elfáradtam, elegem lett a kocsiból. Nem is jó vele menni, darabos az egész, valami finomabbra, kevésbé szervizigsnyesre vágyom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák