Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenko

    aktív tag

    válasz SzlobiG #129345 üzenetére

    "Az olajcsere az lutri"

    Ha van szervízkönyv, vagy számlák akkor miért is?
    Vagy ha nincs, akkor inkább hiszek egy olyan ember szavának, akinek az autója patika kívül belül, mint ami úgy néz ki mintha beleszartak volna, én egyszer megnéztem egy ilyen autót, mert képeken nem látszott a retek. Ott is hagytam az eladót az autójával (pedig 200km-t vonatoztam miatta). Nem is értem mik ezek az emberek, annyira nem érdekli az autója, hogy még akkor sem takarítja ki, amikor el akarja adni. A soha ki nem takarított koszt meg nem lehet eltüntetni nyom nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Az embereknek fáj az igazság!

  • -v-

    addikt

    válasz SzlobiG #129345 üzenetére

    Hm, mivel már megvettétek remélem nem lesz szopó és jó az autó :R
    De abból hogy nem takarítja, az igénytelenség jön le leginkább, mert az nem nagyon pénz kérdés.
    Én se sokat mostam kívülről az autót, nincs mit szépíteni nettó igénytelenségből, viszont belül többnyire patika volt, mert a külső nem szenved állagromlást (jó persze télen tudom nem jó rozsda miatt, ha áll rajta a kula), ha nem mosogatom minden nap, a belső viszont egyrészt zavar, mert ott ülök :U másrészt az le tud fingani rendesen az évek alatt ha belekövül a dzsuva a kárpitokba stb...
    Abból meg hogy a téli 2004-es volt az jön le, hogy vagy nem volt rá pénze, vagy ennyire nem értett hozzá, hogy nem tudta az már nem jó. Egyik se túl jó :D akkor lehet az olajcserét se tudta, hogy jaa az kell? Vagy arra se volt pénze? Mindent összerakva igénytelen is meg pénze vagy hozzáértése se volt, hát nemtom. :U
    Nem erre szokták mindenesetre mondani, hogy gazdája van az autónak.
    De ne legyen igazam, mondom. :R Valószínűleg ennyi km-nél nem kell amúgy túlaggódni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák