Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    ja amugy idokozben megcsinaltattam a futomuvet kompletten a mariskan
    anno ezert is vettem sokkal olcsobban, a faszi eleve leengedett erre 190k-t az arbol, ennyivel kevesebbert hirdette mar ezert, mint elotte (es meg abbol alkudtam le tovabbi 130k-t amibol a vezerles+segeduzemi hajtas csereje is majdnem teljesen megvolt (az 138k volt olajjal+szurokkel) :DDD )

    nos a ket hatso lengokar csapagy mindket oldalon tre volt, azert terpesztett a hatulja -ezt tudtam is hogy az azert ilyen-, ez tipikus digo betegseg, mk1 Punto Bravo/Brava/Marea ugyanez a sztori kb 10 ev utan foleg magyarisztani utakon, de oldalankent igen kemeny 9k hozza cucc csak, es ezert erdemes eccere megcsinalni a kettot, akkoris ha csak az egyik oldali roggyant meg lathatoan, gyakorlatilag a munakdij tobbe kerul, mint a cucc, mert le kell bontani hozza a hatso hidat meg a tankot eleg jol, ezert celszeru nem kulon-kulon 2x szetszedetni
    elso ket lengescsillapito kiszerelve benyomtad es ugy maradtak, hintazott is az auto :DDD
    jobb elso lengokar CS, bal kormanyosszekoto CS, bal hatso ABS jelado CS

    az elso ket lengescsillapitot elvittem a Lindor-hoz es 1 nap alatt felujitottak, gyarinal kemenyebbre keszitve 1 ev garral 15k-ert a kettot, 18-20k/db az uj ara % csokkal, es az meg akkor gyari kemenysegu "csak"

    plusz hatul vmi fekcso csere, elso fekbetetek CS, fektarcsak felszabalyozva, mert meg siman meret felett van igy is, meg fekfolyadek csere is volt

    cakk-pakk 108.6k (a 190k helyett)

    a het elejen elviszem meg egy futomuallitasra (kerekosszetartas), ha lesz idom, oszt csá

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák