Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    válasz Kornel #63107 üzenetére

    Nekünk ilyen van,csak már vagy 11-12 éves...1.4-es,5 ajtós,méregzöld szín.Ha jól tudom 3 éves kora óta a miénk.
    Nekünk nem fogyaszt jól,igaz 99%-ban csak városban megyünk,de a fogyi 8-9 liter kb,de mi nem szoktuk dl pontosan számolgatni,csak úgy kb.Nem tudjuk,h mitől ehet ennyit,de mióta megvan azóta eszik ennyit.
    Vannak hibái már,rángat,helyesebben rázkódik egyesben,amikor el akarunk vele indulni,nem tudjuk,h miért csinálja,volt már kb minden átnézve,cserélve,h hátha...de nem.Meg pár napja előjött egy furcsa dolog,ha belemegyünk egy kátyúba olyan hang jön a szélvédő felől,de valszeg a kis computer kis kijelzőjéből,mintha egy szemüvegkeretet vki megroppant,nagyon szar hang.Megyek is Opel topicba...majdnem elfelejtettem. :D
    Pályára sztem nem igazán való.130-nál már azért érezni rajta,h nem biztos,h erre találták ki,legalábbis én így érzem utasként...ezért+traffik miatt-jó,nem 131-ra van beállítva,de volt olyan,h siettünk Pestre ezért folyamatos min. 130 volt,persze,h készült is a fotó-nem is szoktunk annyival menni,inkább 110-120.

    Szóval jó kis autó azért,de vannak hibái,de szerethető.

Új hozzászólás Aktív témák