Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Üdv.
    Ismerős venne valami szerkezetet. Alapból bekattant neki a 4-es Golf. Mint elsődleges. Alternatívként felmerült még a GAstra, illetve a Focus is. Kb. ebben a preferenciasorrendben.
    Keret: 1M. +- 100k, de inkább férjen be. Szempontok: normális (kis) fogyasztás, alacsony szervizköltség, normális cserealkatrész árak. Legyen benn legalább 2 lufi, klíma, ha van két elektromos ablak az előny. Ferdehátú legyen ha lehet 5 ajtós. Csomag helyigény relatíve kicsi.
    Használat: Néha Pesten ideoda, de főleg Pestről vidékre és vissza, pályán vagy főúton, illetve az országban néha mindenfelé. Általában 1 vagy 2 főre. Gyerek (egyelőre) nincs. Extra felszereltség nem feltétel, de nyilván előny. Felhasználó életkor: ~30.
    Stílus: mérsékelt, laza, de nem hülyegyerek vagy s.racer

    A fenti modellek közül ki melyiket választaná, és miért?
    Ha még alternatíva kellene, mik lennének azok? Stílusban kb. a fentiekhez hasonló.

    Én annyit javasoltam, hogy ne 1.4-ben, hanem 1.6-ban gondolkodjon, főleg a fenti felhasználáshoz. 1200kilót elvisz az 1.4 is, de talán nem árt annyi tartalék amit a +200ccm ad, és annyival szerintem nem iszik többet. Cáfoljatok ha tévedek valahol.

    Kb. ennyi.
    Köszi

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák