Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz Kornel #33409 üzenetére

    Pontosan!!! És ez nem is jött be... És hiába mondja nekem bki, akinek ilyenje van, és ezért vette, és be is vált, h jó - én csak elregélem a magamét, meg azt, h annyit beleöltem, hogy:
    1, amúgyse, de így főleg nem éri meg már eladni - holott pl a bontott computer ugyanúgy megadhatja magát/állandó rizikófaktor
    2, ebből az összegből vehettem volna ugyanúgy egy öregebb, de "luxusabb" autót, mint pl MunezXBK...
    Szóval, vita ide v oda, jobb nem belemenni.
    Hallgattam sok emberre, sok-sok jó tapasztalatra, és mégis kifogtam a "szarospalacsintát".
    Szóval, ha érdekel egy típus, utánaolvasok, és x ember arról számol be, h lehetnek gondok, ehhez hozzáadom a magyar autókereskedelmi szokásokat, óratekerés, eladás előtti glancolgatás, meg azt, h az én kocsim is ellenőrzött autó volt, és mégis beleszaladtam a jóba, akkor én személy szerint kicsit eltántorodok a dologtól.
    De ez én vagyok, ezerszer megrágok mindent.
    MunezXBK meg bevállalta és jól járt olyannal, amit én lehet elkerülnék messze.
    Amúgy vásárlás előtt a kiszemeltek között volt utolsó szériás 100-as Audi 2.5TDi-vel :DDD

Új hozzászólás Aktív témák