Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki16

    addikt

    válasz mézespálinka #209737 üzenetére

    Itt vagyok megjöttem :D
    Elfogult leszek, mert nekünk már van, kicsit több mint egy éve ennyi idő alatt beleszaladt 17k km :) Nagyon jó kocsi, ha nem baj, hogy csak 200-250 km-t tud elmenni egy töltéssel. A legjobb fogyasztása ennek a kocsinak van jelenleg. Már alapból elég sok extrával jött ki alapfelszereltségként. Nagyon megbízható típus, az akkumulátora a legkevésbé degradálódó típus. A hatékonysága parádés, mint a beletöltés során és kivett energia ügyében is. Ezekben a mostani 5 fok körüli hidegekben a fűtés elvan simán 22 fokon 500-700 wattal. A hőszivattyú áldás ilyenkor, mert ebben az időben müködik a legjobban. Csak, hogy tudd mihez viszonyítani a Passatom 18 fokra állítva eszik 2000-3000 wattot ugyanebben az időben. Én pl azonnal adnám érte a minőségben, erőben, kényelemben komolyabb szintet képviselő Passat GTE-met :) És ezt be is árazta a piac, mert az Ioniq drágább sajnos.

    Belül persze kisebb mint a Passat (Mazda 6) de ha én két gyerekkel elfértem az Ioniqban, akkor biztos elég lesz neked is.

    A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Új hozzászólás Aktív témák