Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    Sziasztok,

    úgy döntöttünk családilag, hogy lecseréljük a régi autónkat valami újabbra (7 éves vagy fiatalabb) és nagyon a Toyota felé hajlunk (szemeztem még Kia Ceed-del, meg Hyundai i30 ill. i40-ekkel is). Az esetek 95%-ában autópálya / autóúton használnánk havi 1-2 alkalommal, és heti egyszer bevásárolni. Tudtok valamit ajánlani?
    Szeretném 4 millió alatt megúszni, de lehetőleg minél fiatalabbat azért.
    Mindenképpen benzinest akarok, és lehetőleg olyat, ami megbízható.
    Jelenlegi autónk egy Volvo, amivel alapvetően meg vagyok elégedve, csak hát pár hónap és 20 éves lesz és már van jópár apró, de bosszantó hibája.
    Első körben ezt találtuk, ami szerintünk talán megérheti. Amit az autóról tudunk, hogy az előző (igazából mostani, mert bizományban van a kereskedésben) kárpitosként dolgozott és valószínűleg külföldről hozta be. Ami a képeken nem látszik, hogy a pedálok alatt a szőnyeg eléggé ki van kopva.
    Élőben megnéztünk, szép nagy, tágas, kényelmesnek tűnt. De nem nagyon láttam / hallottam ódákat zengeni az Avensisről a neten. (Csomagtartóban szeretnék olyat, ami legalább 450 literes, hogy kombi vagy sedán az igazából mindegy )

    [ Szerkesztve ]

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák