Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz molnarpeter #177217 üzenetére

    VW-nél azért a feláras ülések jók szoktak lenni.
    Ez nagyon jó hír!

    Merthogy ma megnéztem egy Kodiakot, elvittem a legnagyobb fiamat (193cm :D ), hogy hogyan fér el a középső sorban. Hát... nem volt lenyűgözve...a szélső ulés még csak-csak, de a középső, az egy házi puff... (na jó, ez túlzás, az iskoláig oké, de már a Balatonig megőrülne tőle.
    Majd átvittem a Touran-hoz, na ott rendben volt a hely, főleg a srác lábainál lehet lemérni, milyen térköz van az első és középső üléssor között. Ha neki elég, akkor másnak is az lesz. A középső sor középső ülését is megülte, és azzal sem volt gondja. Ez is fontos szempont.

    S-Max esetén én egyértelműen dízelt vennék, az meg nem opció, ahogy látom.
    Anyókának nem, nekem igen (nekem S-max van, 10 éves, mk1-es kivitel, 2.0tdci, 140LE - az való ehhez az autóhoz, papókásan, de gyorsan lehet vele közlekedni).

    @(#177219)ribarszki
    Hát bizony nem volt megnyerő a Kodiaq. Kicsit csalódott vagyok ez miatt, de nem letört. A fényképeken már gyanítottam, hogy az ülések elrendezése miatt nem feltétlenül ez lehet a kiválasztott. Kívülről azért elég mutatós, ezért is szúrt szemet (a Tarraco-val együtt)

    De nekem ez az új, feszes, kemény futóműves német (VW konszern) vonal nem jön be.
    Erre kíváncsi leszek majd a teszvezetésnél (augusztusban). A céges Golfot vezettem 2x, nem volt zavaró.

    Nagyon úgy tűnik, hogy egyre korlátozódik a kosárban lévő lehetőség...
    Touran , S-max. (legalábbis nálam, mert a női változót még nem kalkuláltam bele a képletbe)
    Oké, S-max drágább nem kevéssel (bár nagyon hirdetik a fordkredites ólcsósítást, de ezekkel hadilábon állok)
    Ez csak kettő, valahogy kéne egy harmadik. De ha mégsem, akkor e kettő között dől el a verseny (meg a kereskedők között ;) ). Árat tekintve meg a Touran...

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Új hozzászólás Aktív témák