Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Sziasztok!

    Év végén hátulról belejöttek a puntomba, a héten írt a biztosító, hogy GTK a kocsi. Mivel eddig is voltak bele kisebb-nagyobb gondjaim, valamint már rohadgat, így most azon filózok, hogy inkább váltanék. Jelenleg járóképes az autó, csak a hátulját kéne megcsinálni. Így, ahogy van meghirdetném, külön eladnám a nyári szettet az alufelnikkel és talán valami még becsurogna a biztosítós lótyi mellé.

    max 1,5milláig kalkulálnék, de 1,2 körül boldogabb maradna a mosolyom. legalább 2005ös kicsit szeretnék, bár már azok se annyira fiatalok, de szerintem ezért az ársávért talán itt találni kulturált vételeket...
    Lényeg, hogy benyás legyen, nem akarok csónakot, de egy szép sedan lenne a legjobb. Igazából örülnék, ha kicsit dinamikusabb lenne a kocsi, bár tudom, hogy ez drágító tényező. Használatot illetően szinte csak városi használat van, kb 2 hetente vidéki hazautazással autópályán.
    Amikkel szimpatizálok, pl.: octavia, leon, ibiza, focus, mazda-k.
    Amikkel pl. nem: francia, olasz, opel.

    e46 még mindig favorit, de, ha reális akarok maradni, akkor azt már nem vennék. Tekintve, hogy ~17 évesen még mindig 1,5 millától indulnak a jó vételek, ha jól tudom...

    Ami hirtelen beugrott, azt leírtam, talán ez alapján el lehet indulni. Előre is köszi a segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák