Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz raczger #102749 üzenetére

    Hat ezen vitatkozni nem lehet....de nem is akarnek....csak Snoop-ynak sikerült megint egy olyan dolgot beirnia, ami bekapcsolta a "na emellett nem meheek el szo nelkül" lampat :DDD,

    nekem egyreszt a desig, masreszt a funkciok....na ez pl a halalom [link]....egy nemet autoban ilyet nem talalsz, ott megnyomod, elforditot, kicist befeheredik az ujjad vege, amikor lenyomod az indexkart, az kattan egy nagyot.... :D nekem egyszerüen ez jön be....

    Design teren, meg valahogy "altalab egy nemet auto" olyan egyöntetü, letisztult....az az erzesem, hogy ugy tök jo, egyben van. Egy "altalaban keleti autonal" meg nem tudom....nem szep müanyagok, kiugrik, elall, olyan erzesem van, hogy ugy megakad a szemem minden gombon, fedelen...

    De amugy en azt anno irtam is Neked es nem nyalizasbol vagy ilyesmi, hogy a mazda6 osod az nalam az üdöti kivetelek köze tartozik amit en is elfogadnek....hidd el megmondanam, ha azt gondolnam, hogy bün ranada :DDD

    Cockpit e46 , vagy ez csak itt randa a kormany, de mondhatom a kis H astramat is, ahol na aztan nem mondom, hogy a designert ölni tudnek :D , de a letisztultsag feeling van itt is nekem [link]

    Szoval vagy "atmegy" most amit akarok irni vagy lehet ez egyszerüen csak szubjektiv, nekem ez tetszik, masnak mas dolog.... :))

Új hozzászólás Aktív témák