Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz raczger #102749 üzenetére

    Elkepzelheto, hogy benzines autoba kell a kozeljovoben visszaulnom, szoval elkezdtem nezegetni hogy mit lehet talalni benzinesbol ennyiert. Nagyon elgondolkoztam egy E90-es 318-ason. Ez ugye a 2.0(125LE) lefojtott valtozata, aminek van azert mar van hasznalhato nyomateka (190NM). (Oszinten szolva a mazdanal kisse nyomatekszegenynek ereztem a motort. 141LE@178NM)
    Szoval rakerestem milyen 318-at lehett 8e euro korul kapni es egyszoval tudnam jellemezni: siralom.
    Full fapad auto, aminek a muszerfala elmegy(persze ez izles kerdese, de en a korabbi BMW-k "ramborulo" muszerfalatol rosszul voltam), amiben nincs 1db pohartarto, az alap ulese gagyi, az alap kormanya gagyi. (meg csak nem is boros, pedig a BMW allitolag premium)
    Amiben benne vannak a fenti dolgok inkabb 9e( itt egy 9 eves autorol beszelunk), viszont a nepiteletek alapjan nem kerulik el az elektromos gondok es kisse kenyes a futomuve.
    Szoval lehet megint Mazda lesz :) (Ebben ugye alaparon, boros multikormany, nagyon jo ulesek, jol hasznalhato pohartarto)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák