Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _adaml21_

    őstag

    válasz SyMbioTe #98627 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszodat!
    - Rendben, akkor eldöntöttem, hogy GTX750Ti lesz. Abban tudtok segíteni, melyik gyártótól érdemes venni? Látom, hogy a Gigabyte a legolcsóbb, de most vannak akciós Asusok, valamint a különböző gyártóknál is van 1, 2 ventis. Érzésre 2 ventiset vennék, mert szeretném ha halkabb és hűvösebb lenne, de nem tudok kiigazodni a rengeteg termék között. Sok különbség nincs árban 37-42 között változik, 1-2 ezer ft differencia nem para, ha jobb az adott kártya, de ha elég a legolcsóbb Gigabyte is, akkor nyilván azt viszem.
    - A képen látható az alaplapom. Most a két 2Gb-os RAM a kék foglalatokban van, és a procihoz legközelebb eső foglalatba tippre nem férne be a hűtőbordás RAM. A két fehér csatolóba viszont biztosan beférne. Oda is betehetem? Vagy ott lassabb lenne? (Nagyon amatőr kérdés, tudom, de hát nem értek hozzá :) ) Nekem szimpibb megoldás lenne a 2 Ramomat eladni, majd venni egy HyperX Kit-et, esetleg egy későbbi i5-ös rendszerbe azt még átmenteném akkor.
    - SSD-ből Kingston HyperX Furyt, vagy 850-es Samsungot tervezek venni.

  • PRO1212

    csendes újonc

    válasz SyMbioTe #98627 üzenetére

    Akkor most a te kedvedért is megfogalmazom úgy , hogy világos legyen mit akarok mondani mert teljesen más amit te értelmeztél ebből, meg teljesen más amit én ide leírtam!
    Fanoskodni?
    -leírtam hogy többet fogyaszt így van? Igen így van.
    -Leírtam hogy én töbre tartom ez a magán véleményem leírtam pár érvet mellette! Ennyi nem kell túlkompenzálni nem érdekel különösebben mit vesz! Leírtam hogy olcsóbb 7-8k ban átlag ár!
    olcsóbb,kevesebbet fogyaszt,és idézem neked ""tudásban is töbre tartom nvidiát de legyen ugyan az az előbbi két ok bőven elegendő arra hogy 970et vegyél a tápot sem kel megölni NV val mint R-al ....""
    Tehát értelemszerűen a tudásában nem kérdőjeleztem meg a radeont sem, ha ezt értelmezed rájöhetsz!

    "i5-4590 ~58k" 53k -65k az ára ez 12k nem 2!
    "amit te írtál lap (H97M Pro4) az ~25k, MSI B150M Bazooka ~27k. Azt ne mond, hogy az a 2k olyan nagy árkülönbség."
    1 ft árkülönbséget nem írtam ide!!!
    A "w" okról annyit hogy láttam radeont 380at pörögni meg 960at is és ugyan az a táp bírta az egyiket a másikat már nem! Biztos selejt volt! :W

    Ami a lényege a mondandomnak az az hogy a 1150es foglalattal megspórólja a felsőbb kategóriás vga-t, ezzel sokkal többre megy mint egy 1151es alsó kategoriás alaplappal!

Új hozzászólás Aktív témák