Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz hamham #8549 üzenetére

    Az utóbbi pár évben bizonyított az ASRock. A Gigabyte a legidétlenebbül felszerelt alaplapokkal szégyenítette a kínálatot, ezenkívül karakteres BIOS-t kínált sokáig. Az ASUS-ok drágák, az ASRock pedig már mostantól kezdve 3 évvel adja a deszkáit, mindamellett továbbra is a jól használható alaplapi ventilátor kezelés, ami nagyon tetszik nekem. Ha azt vesszük, hogy egy jó venti előlapi szabályzó mondjuk 5eFt, akkor ezt is megkapod egy ASRock-al. Igen sok lapon 3-4, akár 5 db venti kimenet is van. Ezeket BIOS-ból és win7 alól is az AXTU util-lal lehet szabályozni. Akár automatára is be lehet lőni, úgy hogy ha terheled a gépet, pl. indul egy játék, akkor emelje magától a ventik fordulatszámát.

    Aztán ott van az IGD multi-vga BIOS opció is, ASRock-al nekem működött IGP-ről 2 db LCD, plusz diszkrét VGA-ról további 2 db, egyszerre 4. Giga lappal ez nem jött össze.

    Az Etron korszaknak is vége, az új 7-es szériás lapok már natív USB3-as támogatással rendelkeznek, ez már működik, az én H77M-esem is kitűnően teszi a dolgát.

Új hozzászólás Aktív témák