Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siszibatya

    tag

    válasz #94477440 #140547 üzenetére

    Szia ! :)

    Előszőr is árat nem írt le ,hogy mennyibe kerül és azt sem , hogy mennyit szán rá és meddig mehetne el az ember összegben .

    hp 8300 elite -ezt beírtam a keresőbe és egyik találatként computerimperiumot hozta föl . Ezzel nem sokra lehet menni amit kiírnak. Részletessen / tételessen fel kéne sorolni az alkatrészek pontos nevét , márkáját stb. az lenne korrekt .

    Máshol nem tudom milyen módon tűntetik föl ezeket az adatokat, nem néztem meg.

    Nem tudom 40ből valószínűleg semmit nem tudnék venni , ami hangsúlyozom számomra megfelelő lenne. Tehát nem lenne gépem , ennyi .

    El lehet vele netezni -filmezni , de minőségileg 840EVO kitudja meddig húzza . Ezenkívül lehet még gyenge pontja : hűtés , szellőzés , hang stb . Nem mindegy mihez hasonlítom .

    840evo nem volt az ajánlottak között , ahogyan a kingston v300 sem amit a képen mutatnak . - kifejezetten nem ajánlott katergória 120as ssd édes kevés szerintem minimum 250 vagy 500GB. Erre már lehet adatot , filmet , játékot is tenni néhányat .

    A samsung 860evo az már jó . Részemről lezártam a témát és nem kívánok részletessebben válaszolni , mert off lenne

    [ Szerkesztve ]

    Üdv.: Tamás

Új hozzászólás Aktív témák