Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz dannyl #112221 üzenetére


    (#112221) dannyl
    Üdv újra itt! :)

    Szvsz. ez felhasználástól függ. Ilyen egyszerű FB-s játékok mellé szerintem felesleges, mert azzal még az IGP is lazán el lesz.
    Viszont ha rákap a kicsit gépigényesebb, normál játékokra, akkor kelleni fog VGA, akár a HD 6670, mert bár nem egy komoly kártya, de az IGP-nél azért szerintem erősebb. /Nemrég teszteltem a 4460-as IGP-jét, és egy 2Gb DDR3-as HD7730-as volt a másik tesztalany, és azért ahogy egyre lépkedtem fel évjáratokban a játékoknál, egyre erősödött a HD7730 előnye, pedig az sem egy komoly kártya./

    B150 szerintem maradjon, +5k-t bőven megér, márcsak a több Ram modul, jobb chipset, több csati miatt is.

    Köszönöm az elismerésedet, ez jólesett. :)) De tény, hogy azért van még mit tanunom.


    (#112222) XplayR
    Első sorban itt érdeklődj: "Milyen tápegységet vegyek?"

    Én házból már inkább az újabb Z11 Neo-t nézném, már csak amiatt is, mert hosszabb VGA fér bele, sima Z11-be csak 290mm-es fér.
    Egykártyás rendszerhez: XFX XTR 550W, Seasonic M12 II Evo 520/620W, EVGA SuperNOVA GS/G2 550W, Corsair RM550x, Super Flower Leadex Gold/Platinum 550/650W ~24-36k
    Kétkártyás rendszerhez ezeknek a nagyobb testvérei (700-800W)
    Az már más kérdés, hogy CF-et én nem javaslom, szerintem akkor inkább 1db 1080-as kártya, kevesebb a gond vele, elég az ~550-es táp is.

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • membrandj

    nagyúr

    válasz dannyl #112221 üzenetére

    Mármint megvan az a 6670? 1GB GDDR5?

    Ha megvan, akkor érdemes.
    Ilyen alap konfigba szerintem egy h110m-hds asrock is elegendő lehet.
    Ha viszont az időtállóság a cél és később akár komoly gamer gép lenne, akkor mehet a bazooka,de ez esetben én jobb házat is néznék. cm n300 pl.
    Illetve ha jelenleg nincs játék, nagy adatot foglaló fájl, akkor ssd-t vennék csak. 120GB kingston fury vagy 240GB ~ 13-22k. Később ha bejön a játék, nagyobb tárhely kell, akkor bővíthető hdd-vel.

    XplayR
    Nem tuning proci mellé nincs értelme tuning lapna.
    Msi b150m mortar, asrock b150m pro4
    Illetve a sima 6700 esetén se hagynám meg a gyári hűtőt. Cm hyper 212 evo, deepcool gammaxx 300.

    2 kártyás rendszer: dupla fogyasztás, dupla hő, de nem dupla teljesítmény. Illetve dupla hibaforrás lehetőség.
    Ha emiatt a z170 lap, akkor én elfelejteném a z170-et és a 2 kártyás rendszert is.
    Így egy sima seasonic m12 EVO 520 W bőven elég lenne.

    Zophia
    Az alaplaptól a házig bezárólag MINDEN alkatrész pontos típusát írd le első kőrben. Illetve ha tudsz, akkor készíts fotókat.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák