Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lámafans

    aktív tag

    válasz dannyl #106769 üzenetére

    Felső kategória az nem a tuninglap nálam. Te a tuninglapokat sorolod a felső kategóriába, én nem.
    "azért labdába rúl erősen az Asrock Z170 OC FORMULA"

    "Tuningra jelenleg a rock a legjobb, de én itt is maradnék azért az asusnál"

    A gigát nem ismerem, de őszintén mondva nem is akarom megismerni, ezek a lapok 1000-ből 1 embernek kellenek, azok pedig mennek a lapos topikba , okosításért, azokhoz akik ezt napi szinten követik.
    "CSAK ez vagy CSAK az. " magánvélemény, én asust ajánlok magas ársávban, de ha figyeled amiket ajánlok, láthatod, hogy tungra pl rockot ajánlok, mert az most a best, és félre teszem a saját efogultságom, ami egyébként, mindenkinél jelen van.
    És még mindig nv"fan" vagyok, jobbnak tartom összességében, mint az amd-t, az más kérdés, ha a helyzte olyan, amd-t fogom ajánlani, mivel, nem az én elfogultságom a lényeg (itt sem) hanem a vásárló érdekei.

    WiLDoR
    Alaplap:
    Asrock H81M-HDS R2.0 14k
    Gigabyte H81M-S2H 14k
    Proci:
    Intel Core i3-41(30-40-50-60)70 32-34k
    Ram:
    Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury 12k (KIT)
    Hdd:
    Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX 14k
    Táp:
    fsp hexa+ 400W - 13k
    Ház:
    Zalman Z3(VGA-360mm)—11k
    Vga:
    GTX750 Ti 2GB DDR5-38k
    138k

    ez már egy erősebb gép , de egy ssd nagyon jó lenne, akkor kb össze sem lehetne hasonlítani a laptopoddal, de már így is veri szerintem rendesen.
    Kingston HyperX FURY 2.5" 120GB SATA3 15K

    SzlobiG

    Én ezt passzolnám ;]
    A gond ott van, hogy egy szervernek kell raidtől a kutyakakiig minden olyan badarság, ami nem a topik asztala elsősorban, ezen felül olyan összegekről van szó, amit nem igen fognak itt vállalni, hogy mondjanak rá valamit. Hányan látogatják a szervert stb stb. Ha csak az üzletbe az a 15db gép lesz rákötve, és csak az a a15db gép látogatja a veboldalt, akkor más azért a szitu, arra elég lehet az i7 amúgy.

    [ Szerkesztve ]

    Ha kérdésed van , kérlek az adott topikban jelezd, ne küldj szakmai kérdésekről PÜ-t.

Új hozzászólás Aktív témák