Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Brumi

    senior tag

    válasz picur220 #9736 üzenetére

    Köszi a tippet!

    Valóban olcsóbb az én verziómnál, de attól félek, hogy ez nekem hangos lenne. A másik verzióban gyakorlatilag 2*120mm és 1*140mm venti van és kifújt, és még ez is több a jelenleginél, amiben összesen 1 db van (nincs videókártya, passzív táp, 1 db rendszerhűtő, ami a procit is hűti). A jelenlegiben még a vinyó kerregése is zavar, pedig az az egyetlen hallható dolog.

    Gondolom a 860-as és 870-es proci között nincs nagy difi teljesítményben, lehet elég a kisebb is.

    A vinyóválasztásnál a méret nem számított, mert mindenem külső táron van FW-vel összekötve a géppel, a belsőn csak a működéshez szükséges cuccok vannak. Ezért gondoltam, hogy a notivinyó talán halkabb és elég a 250GB is, a rendszerem minden progival együtt is 25GB szóval az sem sok (a Win 7 mekkora telepítve?).

    A videókártya nem túl erős arra amire nekem kell? Vagy ez korszerűbb? Mintha 450-esből láttam volna passzívat valahol, az nem jó?

    Bocs a sok hülye kérdést, de utoljára 3 éve raktam össze gépet, és az is barebone volt.

    http://www.flickr.com/photos/brumi/

Aktív témák