Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • apszi

    őstag

    válasz #98593280 #29622 üzenetére

    Szia Shell!

    Most olvastam a hozzám szólásodat, és nagyon köszönöm, ugyanis tényleg rotyi van, hála neked, már csak volt a gatyeszba memóval kapcsolatban, úgy döntöttem hallgatok rád és beruházok majdan egy Kingmaxra, procihűtőt pedig nem kell vennem, van egy Mugen 2-es hűtőm, amit az előző procihoz vetem, ugyanis halálba idegesített a gyári hűtő zúgása-búgása, és nem meglepő módon meglehetősen jobban teljesített, bár sose húztam a gépet, biztos nem voltam benne, hogy soha nem lesz rá szükségem…NEM VOLT:). Nézegettem, lehet kapni átalakítót 1155-ös foglalatra, így csak arra kell majd költenem...ez minimális plusz költség csupán. VGA terén osztom a véleményed, én is amolyan 80k gondolkodtam, nem referencia hűtősben. Igazából Gainward Phantom-ját néztem ki, ha hozzá lehet majd jutni, de gondolkodtam még többventis Gigában és MSI-ben is. Bár az MSI-ről külföldi fórumokon valamilyen problémákat olvastam, pontosan már nem emlékszem mit. Árban kb. egy kategória. Véleményedet pedig örömmel fogadnám:).

Aktív témák