Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz komyka #52721 üzenetére

    Komyka - Szívesen!

    Bluyoo - "Már kezdtél hiányozni!" - Megtiszteltetés, mint ahogy BomiBoogie korábbi érdeklődése is. Mindkettőtöknek: :R :R

    "Hát ez a fránya demokrácia nem engedi hogy ....!" - :((( De sebaj, majd ha sikerül pápává választatnunk Téged (meg persze a világuralom, meg stb.), akkor bevezetjük a bluyookráciát... :K

    Anytime - Welcome back!

    Igazából az történt, hogy mint tudjátok nem tudok írni-olvasni, s eddig a Vezérigazgató Úr által kölcsönadott titkárnők olvasták fel nekem/Nekik diktáltam le a hozzászólásokat, de azóta mindegyik visszaszökött Bluyoohoz... :((( (Bizonyára Ők terjesztették ezt a "beszáradt tinta"-pletykát is, de ez csak rágalom... ...jut eszembe, nem tudjátok hol tudnék nagy tételben baráti áron Viagrához jutni :F )
    Tehát egy ideig nem tudtam a fenti okok miatt írásban kommunikálni, de aztán a Vezérigazgató Úr nagylelkűen küldött nekem egy titkárnőt... (A külseje és a gépelési sebessége alapján azt gyanítom, hogy igazából takarítónő volt, de nem panaszkodom, jobb, mint a semmi, aztán majd a legközelebbi casting után majd "elkapom a lepattanót"... :U )

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz bluyoo #53453 üzenetére

    Bluyoo - "Ki hogy látja a kérdést! Nem lehet mindenki egyforma ... " - Nade Vezérigazgató Úr, mi ez az engedékenység? Itt mindenkinek azt kell akarnia, arra kell vágynia, amit a Bizottság helyesnek ítél, és/vagy engedélyez... Ha teret adunk mindenféle egyénieskedésnek, hogyan fogjuk végre megszilárdítani a bluyookráciát? :((

    Anytime (#53456) -

    Tisztelt Közgyűlés!

    Személyes megszólíttatás okán kérek csak szót, de egyben elfogultságra hivatkozva felmentésemet is kérném az őszinte véleményem megfogalmazásának terhe alól, mivel Bandi0000 baráti áron adott el nekem memóriát, s mivel őszinte reményt fűzök ahhoz, hogy Bandi0000 a későbbiekben eme barátságos árképzést a nekem eladandó csúcskategóriás alaplapok esetében is érvényesíteni fogja, érthető módon szeretném fenntartani irányomban tanúsított töretlen jóindulatát a jövőben is.
    Mindazonáltal az iránta tanúsított szigorú ítéletet az alaplapok (és egyben az emberiség) ellen elkövetett szörnyű bűn fényében teljesen helyénvalónak tartom, hiszen az, hogy 4 magos (ráadásul szorzózármentes!) CPU-ját olyan alaplapba helyezte, amelyben jóérzésű ember egy 2 magos CPU-t is csak az egyik mag letiltásával üzemelne be, lehetetlenné teszi az esetleges jóhiszemű gondatlanság enyhítő körülményként való figyelembe vételét, mégis kérném az eredeti halálos ítélet a jóval humánusabb életfogytig tartó kényszermunkára változtatását, jó magaviselet esetén a csúcslapokkal jutányos áron való kereskedés engedélyezésével egyetemben...

    Miklossssss28126679 - "Lehet kivandorolt egy masik forumra es ott megalapitotta sajat alaplaprajongo taborat!" - Ilyet sohasem tennék, egyrészt nem hagynálak itt Titeket, másrészt sokkal egyszerűbb egy bejáratott fórumot a saját igényeimnek megfelelőre átalakítani, mint egy újat létrehozni...

    BomiBoogie - "Ennyi erővel a fórumot is bezárhatnánk." - Most, hogy itt maradtam, igazán meghosszabbíthatnánk a nyitvatartást...

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz n0tr3adY81 #53827 üzenetére

    Hello!

    N0tr3adY81 - Az ASRock AM3+ -os lapokat kizárnám, a csúcslapjaikat leszámítva 4+1-es tápellátású lapokat kínál, ezért nem ajánlott FX-8xxx CPU-khoz, az igényeidnek a Gigabyte GA-970A-UD3 (rev. 3.0) és az Asus M5A97 EVO R2.0 is megfelel. Az Északi Híd "forrófejűsége" sajnos minden AM3+ -os lapra érvényes, de ebből a szempontból az Asus valamivel szerencsésebb megoldás.

    Gordon32 - Amely lapok alá nem adnám ebben az ársávban:

    ASRock H87 Pro4
    Gigabyte GA-B85-HD3 (rev. 2.0)
    MSI B85-G43

    (Bár némileg drágább, de én az ASRock Fatal1ty H87 Performance-t választanám... :B )

    Bluyoo - "Az arany nem az én színem/fémem!" - Viszont, ha "visszaköltöznél" a "ferdeszeműekhez", akkor ott nagyon népszerű lennél... :K :))

    Teaway - A Gordon32-nek írt három lap hozza a "minimumot"...

    Blue meth - "PCIe 3.0/2.0-át ír, gondolom abba belemennek az újabb VGA-k is." - Igen, a PCIe 3.0 a jelenleg legújabb szabvány.
    A Sata3-port 6 Gb/s, a Sata2-port 3 Gb/s adatátviteli sebességre képes.
    A szorzózáras CPU a nem tuningolható processzor (a "K"-jelölés nélküliek)
    Tápellátás - A CPU energiaellátásáért felelős áramkör , melynek része a FET (Field Effect Transistor - térvezérlésű tranzisztor)
    Áttekintés
    De ahogy a Vezérigazgató Úr írja, és mivel a topicban bevezettük a bluyookráciát, Bluyoo szava szent, és sérthetetlen...

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Pete55555 #56974 üzenetére

    Pete55555 - Pedig már bevezettük a topicban a bluyookráciát, a Vezérigazgató Úr már bármit megtehetne, de a múltkor is valami olyasmit írt a kérdezőnek, hogy " ...de ahogy akarod... ", néha teljesen reménytelennek tűnik... :( Most beírattuk egy "Hogyan váljunk jólelkű emberből kérgesszívű diktátorrá két hét alatt" nevezetű gyorstalpaló tanfolyamra, remélhetőleg ez már hatásos lesz, mert ha ez sem segít, nem tudom már mit tehetnénk... (Állítólag otthon Mrs. Bluyoo még mindig szabadon elmondhatja a véleményét :Y , mint láthatod, nem könnyű a feladat... :((( )

    Bluyoo - A privátban kapott "jó tanácsok" ellensúlyozására a RIOS által automatikusan küldeni kellene a kérdezőnek egy "Jobban jársz, ha a Vezérigazgató Úrra hallgatsz... "-üzenetet, esetleg kiegészítve azzal, hogy különben kizárás, felnégyelés stb.,stb...

    Zsivaagoo - A 56980-ast még kiegészíteném azzal, hogy mindhárom feltételnek való megfelelés igénye esetén csakis VIA-CPU... :))

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák