Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mangerd

    aktív tag

    válasz RakumBrakum #2791 üzenetére

    a 2243BW egy előnye a pivot amit a többi nem nyújt.

    L227WT - kikapcsolhatatlan dinamikus kontraszt, régi, több, mint egy éves modell, a képét rettenetes lehúzták

    W2252TQ - korrekt monitor, kikapcsolható dinamikus (LG-nél ez ritkaság :P ) a 3. legtöbbet javasolt monitor itt a fórum (de szerintem csak a LG pixelgarancia miatt marad le a Samu-tól, illetve a furcsa design és nagyon erős LED miatt)

    W2242T - 8000:1-hez kikapcsolhatatlan dinamikus kontrasz! Betekintési szög alacsony, a kép széle torzul

    2233BW - Sajnos fogynak belőle a készletek, de 22"-os 16:10-es kategóriában jelenleg bestbuy!

    E2200HD - Ebből is fogynak erősen a készletek, de 21,5"-os 16:9-es Full HD bestbuy hegemóniája megtörni látszik az új LG 2261V-PF által, igaz ez picivel 50 felett van.

    Ha érdekel a Full HD, akkor az utolsó sor 2 modelljét tudom ajánlani, ha 1680*1050-ben gondolkozol akkor a W2252TQ vagy a 2233BW.

    Színhűségben egyiktől se kell csodát várni, hiszen TN panel, de kalibrálással csodákat lehet elérni!

    (ezt a fekete dolgot sose értem, ti nem színes dolgokat néztek rajta, hanem fekete képeket??? :Y )

Aktív témák