Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sznorbi2

    senior tag

    Sziasztok!

    Már egy pár napja Asus VW198S típust használok és eddig jól müködik.
    A felbontása 1680X1050 p.
    a képe nagyon éles és színtelített, ezt annak ellenére mondom, hogy van az ismerettségemben egy pár LG és Samsung LCD, bár azok mind 17' de nem ennyire éles és színes a képük mint ennek. Eddig látták már egy páran és mindenki meglepődött rajta, hogy milyen jó a képe.
    Igaz azt mondták, hogy kicsit sötét a képe de jelzem eléggé fényérzékeny a szemem és nagyon le van húzva a contrast és fényerő.A Splendid funkciónál nekem egy az egyben kifolyik a szemem olyan kontrasztos a képe ezért nem is használom. :O
    Eddig nekem ZERO hiba bár még nem is használom csak pár napja,igaz ez idő alatt több mint 50 órát ment.
    Szerintem a kategóriájában egészen jó választás lehet. :C
    Legalábbis nekem nagyon tetszik! :DD

    To protect and serve!

  • sznorbi2

    senior tag

    Furcsa, hogy nekem is egy Philips crt adta meg magát Március végén és Ápr. 1-én cserélve lett egy Asus Volkswagen(VW198S)-re. Van úgy, hogy napi 14-15 órát megy de az általános a 8-10 óra/nap.
    A vásárlás óta eltelt 53 nap és több mint 500 órát teljesen hibamentesen üzemel.
    A fényerejét le kellett vennem legalább 60%-al mert majdnem kicseppent a szemem az asztalra olyan kontrasztos.A hátterem egy vízalatti kép és az ismerősök azt szokták kérdezni, hogy akváriumom van? :D
    Az alaplapjairól jókat mondtak nekem és most bizonyította a monitorja is eddig a tökéletes müködést.
    Aki Asusban is gondolkodik szerintem érdemes megvennie!
    Sok helyen tud pixelhiba garanciát venni 30 napra hozzá kb. 3000 Ft-ért és így sincs Samsung-Lg árban. :)

    To protect and serve!

  • sznorbi2

    senior tag

    válasz SGTech #3065 üzenetére

    Én ilyet használok már több mint 2 hónapja és benne van már közel 1000 óra hibamentesen!
    Én nem vettem észre semmi különbséget a többihez képest csak kisebbek a karakterek.
    Ha jó a szemed akkor nyugodtan tudom ajánlani.
    A színei és a kontrasztja nekem nagyon erősek, de ugye egészen jól állítható is.
    A DVI a digitális bemenet lenne, egészen jól hangzik de ha nem tervezed digitális kép nézésére teljesen feleslegesnek tartom. :(

    To protect and serve!

  • sznorbi2

    senior tag

    válasz rumkola #3079 üzenetére

    Köszönöm szépen a szakszerü leírást :C de gondoltam extra nagyon Hortobágyiasan írom le és talán érthetőbb is egy átlag embernek mintha szakszerű magyarázatot kapott volna.
    Egy tök átlagos felhasználásnál bőven elg a hagyományos csati. :)

    To protect and serve!

Aktív témák