Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz bambano #11991 üzenetére

    Erre el is felejtettem írni, de igazából az a baj ezzel, hogy csak egy Dude Edition routerük van, az meg valakinek túl sok, pl. otthoni használatra, valakinek meg túl kevés, az USB, illetve a MicroSD slot kérdéses, hogy mennyire jó erre, már amennyiben működik normálisan, főleg az USB-re gondolok. A CCR1036-tól kezdve meg ugyan van M.2 slot a routerekben, így elméletben azokkal is megoldható a routeren belüli Dude szerver, de azok sem kifejezetten Dude Edition routerek.

    #11996 jerry311: A SamKnows nem az az angolok által üzemeltetett mérős dolog? Mert az annyira nem izzasztja meg a routereket, de attól még tény, hogy eléggé melegednek a TP routerek és némelyiknél a szellőzés sem a legjobb, függetlenül ettől valamelyik elél 10 évig, valamelyik kb. garancia végéig, vagy addig sem, én a saját routereket mindig védtem egyrészt bordázással, másrészt a táp szinte azonnali cseréjével (mondjuk a táp problémás a Mikrotiknél is ahogy észrevettem, nálam a TP is kapott egy 12V 6A-es tápot, meg az RB3011 is egy 24V 6A-es tápot, az RB3011-ét meg megkapta a wAP AC, így mindenhol egy fokkal nagyobb táp van és minden eszköz stabilabban is működik és az áramingadozást is jobban bírja), mert az eléggé szar sajnos a TP routereknél, legalább is hamar elfáradnak és van hogy viszi a routert is, vagy jobb esetben csak 1-2 kondenzátort benne, bár az átlag user ilyenkor nem szedi szét megnézni, hogy miért nem működik rendesen, csak kidobja. Amúgy hanyas verzió, v1.x-es?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák