Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz -Solt- #311 üzenetére

    A videóban amikor forogsz akkor látni az akadást. Ez szerintem mikrolag. De ennek mozgás közben is "illene" jelentkeznie. Persze sok játékban az oldalazó mozgásnál jelentkezik, vagy pl. körbefordulásnál (ahogyan a page tearing is - v-sync).

    60 fps alatt természetesen nem lesz olyan smooth a játék, mint 60 fps-el. Én minden játékot V-Sync-el játszom. Ha lehetne több, akkor sem kell. Pl. kevésbé melegszik is a VGA V-Sync-el, mint nélküle. Ill. a page tearing jobban zavar, mint az a "tény", hogy 200 fps is lehetne. (persze sokaknál - multizás nem mind1)

    Akad az biztos. A mikrolag az folyamatos mikro akadás mindenféle mozgás közben és ha van, akkor 60 fps-nél is van mikrolag. Lehet Nálad más van - nem a szó szoros értelemben vett mikrolag.

    De sajnos ez rajtad nem nagyon segél. :)

    Én ilyen táblázatokkal nem foglalkoztam, bőven elég volt a sok külföldi topic. Hát azon kívül, hogy 1x biztos megoldódik más okosat nem tudok mondani, mert tudom jól, hogy egy bizonyos szint után már nem lehet okosat mondani, ill. ahogyan írtam szerintem(!) erre azon a vason amelyiken jelen van a mikrolag nincs egzakt megoldás. :(

    (akkor már Te is és Mások is meglelték volna)

    Ez vmi hardver inkompatibilitási probléma lesz. Tudom urban legend, de lehet mégis van abban vmi igazság, hogy Intel+nV és/vagy AMD/Radeon. (de Nálad akár még a Giga lap is lehet...)

    Azért majd dobd be amit kreálsz. :)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák