Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reki9

    újonc

    [P][/P]Hello mindenkinek! Olvastam amit írogattok,de szerintem nincs itt egy igazi hozzáértő,ezért döntöttem úgy,hogy regisztrálok :DD és írok.Rólam annyit kell tudjatok,hogy 33 éves vagyok és több mint egymillió km.-t vezettem baleset nélkül.Ezt csak azért írtam le,hogy azt is tudjátok,hogy nem egy kezdő vagyok. Nos,szerintem az van,hogy az emberek amikor a volán mögé ülnek agresszívak,"én vagyok a legjobb" emberekké válnak és nem nagyon tudják,hogy hogyan kellene közlekedni.Ha valaki bénázik,nem tudja,hogy hol van-azt gondolkodás nélkül elküldik melegebb éghajlatra,leszídják kurvának,buzinak stb.Úgy kellene autóval közlekedni,mintha gyalogosan közlekednénk...udvariasan,meggondoltan és a jó csajoknak kaccsintani ;] Szerintem az nem jó vezető aki gyorsan,meggondolatlanul váltja a sávokat és mindenkit megelőzz...az ilyen ember csak azt a látszatott akarja kelteni másoknak és önmagának is,hogy Ő a legjobb. Az ilyen ember valójában egy meggondolatlan,másokkal nem törődő egyén,aki simán elbukna egy igazi tesztvezetésen.Ha sietek én is úgy megyek :K ...igaz,ez ritkán van! [P][/P]
    Na kb.ennyi...majd megnézem mit írtok erre és ha jók lesztek még írok.

  • reki9

    újonc

    válasz R #11003 üzenetére

    Jók voltatok,ezért írok még pár sort...
    R...te voltál a legjobb! :C
    Hogy nem számít a sok km? ez nem így van fiúk! Bécsből gyere haza fék nélkül! Én ezt nem egyszer megcsináltam! És tartottam a tempót,csak mindig megtartottam a követési távolságot! Pl.ha egy kamion előzte a másikat,akkor én időben levettem a gázról a lábam és amire beértem én is 90-el haladtam mint a kamion! Aki nem tudja megtenni Bécs-Budapest távot fék nélkül,annak még nincs elég gyakorlata. Ha valaki úgy vezet,hogy váltogassa a jobb lábát a gázpedál és a fékpedál közt, az bizony nem tapasztalt vezető! És elég ha a féklámpáját nézed az előtted haladó autónak: tudni fogod,hogy az a volán mögött ülő személy rendelkezik-e elég tapasztalattal és kell-e attól tarts,hogy balesetveszélybe kerülhetsz általa. Biztosan érti néhány ügyes vezető( aki írta nekem,hogy már majdnem annyit vezettem mint ő :)) ) ,hogy miről írok!
    Az egyik autóm most 3 éves,137.000.km-ben van,még nem cseréltek rajta fékpofát!

    Egyébb: Egy hónappal ezelőtt láttam az M3-on egy zsigulit száguldozni kb.110-el,szélvédő nélkül,esőben!! 3-an ültek benne 2 srác és egy csaj...tetszett nekük! :K

    Szerintettek az jól vezet aki úgy halad reggel a hungárián(05:30-kor orakor,senki az uton),hogy az egyik pirostól a másikig nem tud fék nélkül elmenni? Én mindig ezeket figyelem....a féklámpát...hiddjétek el nekem,hogy 10-ből 9 autós nem teszi meg a távolságot(zöld jelzéstől a másik lámpáig) fék nélkül!

    Na jó éjt nektek!![OFF][/OFF]

  • reki9

    újonc

    válasz biker #11018 üzenetére

    Nem tartozom azok közé,akik miatt felduzzad a sor! Ellenkezőleg!
    Egyetlen másodpercig nem tartok fel egy másik autóst! Sokan még a sebességet keresik és én 10 m-rel előttük járok!( 208 LE)
    A 10k-t nem sajnálom fékbetétre! Ellenkezőleg!
    Ha az autó jelzi azonnal kicseréltetném! ( amúgy minden 20.000-ben szervíz)
    Na most figyi! A lámpa zöldre váltasakor úgy indulok,hogy a többiek lemaradnak(hacsak nincs egy amolyan gyorsítós fazon köztük) , a következő lámpához mégis úgy érkezem,hogy nem kell fékeznem. Csak ha nem vált a lámpa,de az előzményben a hungáriáról volt szó,amikor nincs dugó! ott jól müködnek a lámpák! Soha nem állok meg motorfékkel! (Automata)
    :W Te gondolkozz! Mielőtt valakit leírnál... Emlékezz:1.000.000 km+ :Y
    Üdv!

    Mindenkinek balesetmentes közlekedést!

Új hozzászólás Aktív témák