Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fullextra

    tag

    válasz Mr X #7281 üzenetére

    nyugi, fekete sőtétített ablakú 535i-s 2002-es BMW-nek kimerne már mutogatni??(talán egy fekete 760Li-s BMW :DDD :DDD !)
    kb ez a kettő volt eddig ilyen eset ,de a féktávot tartottam.
    És persze nem délután 3kor pénteken a csúcsforgalomban, hanem valamikor hétfő hajnalában volt az egyik, a másikat már nem tudom.
    és hidjétek el nem az első bevágása után vettem üldözőbe, na de mégis az ilyen embernek ki ad jogosítványt?
    a másik kedvencem az volt ,hogy már kint voltam előzni, amikor egyszer csak egy Suzukis gondol egyet , hogy akkor akkor már nehogy elengedjen engem, kivág elém, kb 80-nal mehettem ,40-nel kivágott elém, azt akit meg előzött volna meg elkezdte túrni neki, tehát csak hátrébb került ,mint volt :C , de Suzuki nem engedett az 1,3-as wagon R+-jával kb 30másodperc volt amig sikerült neki megelőznie, én már úgy toltam vissza a sávba ,szerintem megfeletkezett arról ,hogy éppen előz :W .
    aztán a következő:
    sima úton mentem, amikor egyszer csak feltűnik mögöttem egy Mercedes C36AMG (azthiszem) ,de persze nem kispályázott hanem ment az ökör vagy 190-200-al magam elé nézek a másik sávba , -a rohadt ezek összefognak menni- Mercédeses gondol egyet padlógáz(hallottam az ablakból) és még engem is megelőz , teszem hozzá éppen ,hogy csak befért, ha nem veszem észre akkor tuti ,hogy halálos baleset lett volna ott, egy szerencséje volt méghozzá az ,hogy lehúzodtam ahogy csak tudtam.
    másik:
    a youtube-on néztem egy videót, méghozzá arról ,hogy ,hogy számolnak le a mffiózók egymással autópályán....hát az nagyon durva volt :W .
    majd írok egy linket ,halálos orosz balesetről ,ami egy nagyképű BMW-s miatt történt
    üsv mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák