Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Zozzant #21665 üzenetére

    Hát nem tom nem volt ilyne szituba nem is akarok lenni.de ha többed magammal vagyok, és meglátom a gtk automat, pláne még vétlen is vagyok elszakadna a hur. :U

    #21666>>
    vannak itt furcsaságok.vegyük szép sorba.
    e60>>50>>129 .2.5x több ezért 300k.ok.valszeg nem fog belehalni 2 havi törlesztője akocsinak kb.
    A corzás már lehet sírni fog ha megkapja.valszeg racing lehetett az adott szakaszon, de akkor is hogy nem vette észre hogy hátúlról lövik mikor elhaladt mellette.nem ismerhette a terepet.

    smart>>30>>88.ezt nem értem mér 130 és mér nem 300.majdnem 3x tullépés, nem mellesleg az alacsony korlátozásonál szigorubb is a szabályozás.most akkor hol van a 2010 májusi hivatalos táblázat?? :U

    6os bömi>>nem olyna sok aza 218 attól.érthetetlen itt is mér csak 130k.valszeg neki se okoz gondot.most %ois túllépés vagy adott sávokba vana büntetési kvota??...azért ekkroa sebbeségért csak ennyit kapni nem olyna vészes.

    cordoba>>ez is 2.5x túllpés mér csak 200at kapott mér nem 300at? :U .ez alapján érthetetlena corsa és a bmw büntije.azért tolta neki rendesen.

    R8>>kész csoda csak ennyivel ment.valszeg lexarja az összeget és akövetkező 300k..ból beszerez egy komoly radar lézerellenes cuccot.mondjuk igaz ez a 2 bmw tulajára is valszeg.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák