Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ladybug

    őstag

    válasz Josh #12877 üzenetére

    Mert azoknak ott a versenypálya. Azok nem a közúton versenyeznek a mindennapi sofőrökkel, hanem a versenytársaikkal. Nem?

    Egyébként sok olyan robogóst láttam, aki eltaknyolt a robogóval. És pont azért, amit te kiemeltél. A-ból B pontba minél gyorsabban. Volt köztük nagymama is, de bizony megfontoltnak tűnő, nyugodt kis nőszemély és hidegvérű férfiember is.

    Csak egyszer gondolja úgy, hogy ő ma nagyon siet, és gyorsan haza akar érni. Örüljön, ha csak egy kis zúzodással megússza.

    Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Josh #12877 üzenetére

    Igen, eszerint a gondolatmenet szerint gyakorlatilag forgalomban ezek valóban feleslegesek. A nagyobb teljesítményű gépjárművek előnye, hogy adott szituációban könnyebb, kényelmesebb a kezelésük, vezetésük, sok esetben takarékosabbak is, mint alulmotorizált társaik.

    És igen, én kötelezővé tenném a 140-es (na jó, legyen 160-as, ki tudja, autópályán mi adódik) leszabályozást a közúti forgalomban részt vevő személygépkocsikon. És bizony minde egyes rendőri ellenőrzésnél ellenőriztetném is, hogy aktív-e a leszabályozás, ahogyan azt a teherautóknál meg is teszik.

    Aki pedig versenyezni akar, vegyen külön licenszet, és használja az autóját / motorját versenypályán, ne ott tépjen 200-zal, ahol én a két gyerekemmel a hátsó ülésen közlekedek.

    A sebességhatárokat pedig betartom, annyi 'túllépést' engedek meg magamnak, hogy a GPS-hez mérem a sebességet, nem az autó sebességmérőjéhez, ami sebességtől függően 5-10%-kal fölémér. Pedig 105 lóerős az autóm. Na és?

    És tökéletesen egyetértek a jelenlegi szigorított rendszerrel, ahogyan az objektív felelősség elvével is, ugyanis elfogadom, hogy mindezek a módosítások az én védelmemben születtek, hogy minél kevesebben nézzék az utakat versenypályának.

    LOTR: Legutóbb a #12845-ben, de rendszeresen van olyan kb 50-100 posztonként.

    Integra: Pedig nem ártana ilyesmit kicsit nyomatni élesben is, ha más nem rászánni ilyesmire egy órácskát kresz oktatás közben, vagy valami, hadd tanulja meg mindenki, hogy másfél tonna acél nem játék. Amúgy nekünk volt is ilyesmi oktatófilmünk, amikor tizensok éve vezetni tanultam, asszem ladával, meg skoda 105-tel játszottak el baleseteket. Valahogy meg kéne őket szerezni. :D

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák