Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Az előző hsz.-ban azért kérdeztem rá erre a WD frissítésre, mert szerintem közel sem az igazi. Én KAV-ot használok már évek óta, de nem vettem észre hogy belassítana vagy bármi ami zavarna...
    A szomszédunk és egyben igen jó barátaink egy középkorú házaspár. Amíg a Win10 nem frissített a CU-val, addig előtte újságos kódos ESET volt a gépen. Évekig tiszta volt. Miután frissített a windows erre a CU-ra, úgy döntöttek legyen csak a Defender meg egyébként is májusban lejárt volna az újság előfizetés is így onnan már nem lett volna kód.
    Lényeg a lényeg, hogy ez alatt a WD két hete alatt mostanra már oda jutottak, hogy a FF, a Chrome mindenféle idióta reklám meg felugró ablakokkal riogatta Őket. Tegnap előtt (csütörtökön) délután lett erre pont téve.
    ESET online Scanner, MBAM és végül Kaspersky 30 napos trial lefuttatva. Volt mit takarítaniuk rendesen. Még a harmadiknak feltett és azóta is fent lévő KAV is talált az előző kettő után pár szemetet, kért egy újraindítást és most már nincsenek azok az idióta felugráló ablakok meg nem jönnek be random a legváratlanabb pillanatokban mindenféle ismeretlen oldalak.
    Ezzel nem a Defendert volt szándékomban bántani, csak egy személyes észrevétel volt a részemről.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák