Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz jjeahh #30113 üzenetére

    jjeahh: ne vicceljünk már, mondjuk a hamarosan érkező Voigtländer Nokton 42.5mm F0.95 FF-ekvivalensben 85/1.9, abszolutdesemmi különös, ellenben 1.200 euro és még csak autofokusz sincs benne!

    madgie: kevés fény nálam koncerteket, esti városi barangolásokat jelent. Megintcsak: nem mondtam hogy a G5+45/1.8, vagy a már megrendelt 25/1.2-vel ne tudnék együtt élni. Efgyütt tudnék, főleg hogy a G5+45/1.8 aktuális ára összesen csak 445+260= 705 euro!

    arn: Végigolvastad amit írtam? Amikor pl. úgy kezdem: "Ettől még én teljesen elégedett vagyok a m43-dal, és tökre örülök hogy egy pici oldaltáskában (...) stb, stb?"

    A többieknek: hányadszor írjam még hogy nem arról beszéltem hogy itt "drámai" különbségek lennének, hanem mindössze arról hogy 600 euroért (bár én megvártam míg 500 alá kerül és csak akkor vettem!) a G-széria jó vétel, 1.000 euroért _én_ azt a teljesítményt várom amit egy D7100 nyújt, 1.500 euroért meg azt amit egy D600.
    Elfogadom hogy szerintetek tökre áruknál vannak az 1000 eurós m43 csúcs-vázak is - cserébe légyszi fogadjátok már el, hogy mások, pl. én ezt nem így gondolom, és ezeket túlárazottaknak tartom.

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák