Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz localhost #186 üzenetére

    Az orrbavágást rád bízom, ha gondolod, én állok elébe. :)
    Igazság szerint én nem mondtam hogy leesett, és azt sem hogy nem esett le, merthogy nem tudom... Te viszont ugye !"leszögezted"! hogy nem esett le. Javíts ki ha tévedek, de szerintem, mivel nagy valószínűséggel nem te vagy a mindenható (feltéve hogy létezik) NEM TUDHATOD TE SEM, hogy leesett-e a bizonyos hogyishívják, vagy nem esett le... Ha pedig nem tudhatod, akkor leszögezni hogy "nem esett le" az fölösleges okoskodásnak tűnik.

    Nagy különbség van például ha hozzáteszed, hogy SZERINTED nem esett le, de ettől ugye még a dolog nem lesz leszögezve... nem tudom így LEESETT-E végre...

    Azonkívül hogy a hsz-eidben (legalábbis ezt a topikot tekintve) felváltva oltogatod az embereket és játszod az okoskodót, nekem semmi problémám veled. Látod DBob már elhagyta a hajót, miután teleosztotta az embereket tudományos hülyeséggel (mert attól hogy kihozod egy hatoldalas egyenletben hogy 1+1 az 3, attól még hülyeség marad) Tunguskáról, meg minden egyébről, mintha meteoritok csak két verzióban léteznének (az egyikük a bolygópusztító, a másik meg a légkörben elégő típus) Hogy lehet különböző méretük súlyuk, becsapódási szögük és sebességük és anyagösszetételük, az ugye minden tudományos eredmény ellenére kizárt...

    Ha nem bírod a stílust, ami egyébként nem vérlázítóbb a tiédnél, akkor két út van... vagy lelépsz, vagy szólsz valami moderátor haverodnak, és jól "megleckéztettek"... vagy a harmadik és egyben legkézenfekvőbb út hogy lesz@rod....

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák