Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    Végig olvasva a topic elmúlt pár hozzászólását, örülnénk neki ha ez a fotó elméleti adok-kapok befejeződne, és vissza térnénk az ontopic hozzászólásokhoz. Köszi.

    yvsmad, külön hozzád is szólok. Addig kérlek ne ossz tanácsokat, amíg alapvető összefüggésekkel nem vagy tisztában, főleg ne úgy, hogy a tapasztalatodat egy eszközre korlátozódik, és az információidat egy megkérdőjelezhető szakmaiságú oldalról, illetve az árukeresőről szeded.

    Ja az ilyenekre gondolok:

    "Az LX7-ben tényleg csak 10 MPix érzékelő van? Mondjuk az új Pana TZ70 is visszament 12 MPix-re, de ez alá már nem érdemes menni szerintem."

    Akkor pl. én most megyek, és Dunába lövöm magam, mert a D90-em is csak 12 MPixel... dobom is el a francba... :O

    Az adott fényképezőknek emlékeim szerint 1/2.3"-os szenzora van, ez valamivel kisebb mint 1/2". Tudod a területi egységre beeső fény nem fog növekedni csak azért, mert neked több pixeled van, és bizony az érzékenységet sem igazán tudod javítani akkor ha csak azért is belezsúfolsz minél magasabb felbontást.

    Szóval amíg te is bekajálod a marketing maszlagot, ne akarj mindenáron tanácsokat osztani. Köszi.

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz yvsmad #51217 üzenetére

    1. Senki nem mondta, hogy a Pana az ultimate choice.
    2. Marhaságokat állítottál többször, mertem én is megemlíteni, példával, kiemelve, elmagyarázva a helyes megfejtést - amit vond is megtett.
    3. Viszált, vigyázz magadra!

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák