Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Szten Márs #9160 üzenetére

    Abban reménykedem, hogy pont a naivitás az, amire itt szükség lehet, tudod sokan azt sem képesek megtenni, hogy egy-két fotóskönyvet elolvasnak legalább. Itt akkor se nevetnék körbe az illető kérdezőt, ha nem volna tisztában a fehéregyensúly , vagy a rekesz fogalmával. Sokan fotóznak e tudás nélkül is. A mostani topik már olyan régi és hosszú, hogy nem igazán boldogulsz még a kereső segítségével sem. Csak a Pentax K10D topikot akartam végigolvasni, de többszöri nekifutásra is ott járok még, hogy nemsokára lehet majd kapni. :D
    Remélem, hogy ha lesz ilyen topikága a milyen gépet topiknak, a most csak olvasó embereknek is megjön a bátorságuk hozzászólni, segíteni.
    Konkrét típusoknak van ugyan topikja, de az újaknak nem igazán érdemes tipusonként nyitni egyet. Próbáltam anno, halva született topik lett a Nikon P50 topik. :(

    Dtomi: :C Tetszik. :DDD De az ilyenek remélem nem lepnének el, ha tudna erről a topikról, ide is írna lelkiismeretfurdalás nélkül. :K

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák