Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phonedoor

    csendes tag

    Sziasztok!
    Elsősorban fényképezésre keresek telefont, valahol a 100k a plafon. Az autamata mód megfelelő minősége preferált, vagy menthető beállítások, mert sokszor nincs idő a babrálásra. Így a gyors fókuszálás nagyon kell.
    Egyéb felhasználás: email, minimális netezés, és olykor viber/stb.
    Ami még kellene bele: NFC, cseppállóság, sok-sok memória/tárhely.
    Új készüléket keresek, lehetőleg gyári garanciával, és a lehető legkevesebb kémkedéssel, meg rámkényszerített appok tömkelegével, amiket nem tudok kigyomlálni.
    Amire egyáltalán nem kell: játék.
    Egyéb paraméterek: a kezem kicsi, így a mostani Xiaomi Redmi Note 2-őm a felső mérethatár.

    Apropó Xiaomi: ár-érték arányban jónak tűnt, de sok bajom van vele: fotózáskor gyorsan lemerül, telefonálás közben a túloldal sokszor nem hall rendesen, hiába piszkáltam bele (főleg iPhone-osok esetében tapasztalom), a wifije rendszeresen leakad. Szintén fotózásnál a HDR a sötét részeket gyakran fekete, zajos foltokká teszi, a világos részeket meg alkalmasint beégeti. HDR nélkül végképp beég az ég. Az is előfordul vele, hogy elfelejti a hangbeállításokat, és a kellemes ébresztés helyett valami alap trombitálással veri ki az álmot a szememből.
    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

  • phonedoor

    csendes tag

    válasz BenHans #119598 üzenetére

    Szia! Köszi! A HTC10 egészen meggyőző! Tetszik, hogy elöl van az ujjlenyomat olvasója (konzolon ez piros pont).

  • phonedoor

    csendes tag

    Szervusztok!
    100-150k tartományban keresek mobilt a mostani HTC10-esem kiváltására.
    Független, jó fényképezési képességekkel (táj, portré, makró, esti is), email, videó konferenciák, voip hívások, a lehető legkevesebb gyári előtelepített alkalmazás (Samukat nem szeretem). Játék nem lesz. Navigáció igen. Zenehallgatás, de jó lenne a jack csati, mert vagy rákötöm így hangládára, vagy fejhallgató (a bedugósok nem túl komfortosak), és nemrég vettem egy új fejhallgatót, így jó lenne, ha erre nem kellene költenem. Az értesítő led funkciót szintén szerettem.
    A HTC-met 6 évig nyúztam kb. nagyon szerettem, így nem sűrűn szoktam telefont cserélgetni.
    Eddig Realme-k akadtak fenn a rostán. Tapasztalat érdekelne, mert itt, meg a gsmarena-n, meg a dxomark-on már utánéztem, de teljesen elbizonytalanodtam. Meg egy-egy modellt igen nagy árszórással találtam meg, és ennek sem tudom okát. Pl GT 9 Pro+.
    Előre is köszi!
    pd

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák