Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karesz92

    újonc

    Sziasztok!
    Telefonvásárlás előtt állok, és ezen a négy készüléken gondolkozom:
    Huawei P8 Lite, Huawei P8, Honor 6, Honor 7
    Tudom teljesen más árkategória, a P8 Lite kb fele annyi, mint a P8 vagy a Honor 7, de igazából itt jön a kérdésem lényege.
    Szóval mind a 4 telefon megfelel az elvárásaimnak, legalábbis azok szerint amiket olvastam róluk. Átlagos igények: zenehallgatás, netezés, legyen használható a kamera, gps, lehetőleg 1 napig bírja és ne úgy, hogy épp hazaérjek töltőre rakni.
    Csak azért gondolkozom a drágább készülékekben is, mert végre olyan telót szeretnék amit nem kell 2 év múlva hajat tépve földhöz vágnom, mert annyira belassult, akad, lefagy, kikapcsol meg hasonlók.
    Persze nem arról van szó, hogy 4 év múlva is a legjobb csúcskészülékkel akarok rendelkezni, mert ez lehetetlen, de ilyen távlatban is maradjon jól használható, gyors, ne legyen túl elavult, ne haljon meg az aksi se meg ilyesmik.
    Lehet, hogy csak nekem van rossz tapasztalatom telefonokkal, de nem nagyon hallottam még olyanról (iphoneon kívül) ami ne érett volna cserére 2 év után.
    Szóval röviden a lényeg, megéri-e hosszútávú tervezésre jóval többet fizetni, vagy maradjak a P8 lite-nál?
    Ilyen áron tudnék hozzájuk jutni a nekem megfelelő előfizetéssel:
    P8 Lite t-mobilnál 62k (+JBL füles)
    P8 t-mobilnál 115k (+T2 Talkband)
    Honor 6 nincs (90-100k máshol) (ha lenne tuti ezt venném)
    Honor 7 T-mobilnál asszem 110-120k körül
    Köszönöm válaszotokat!

  • karesz92

    újonc

    Sziasztok!
    Telefonvásárlás előtt vagyok, szűkült a kör, Huawei P8 és Honor 7 között gondolkozom.
    T-mobilnál ugyanazon az áron tudnám őket megvenni, a P8-hoz jár talkband2 óra, amit vszínű kipróbálnék aztán eladnám, ergo a P8-at olcsóbban meg tudnám venni.
    Szerintetek így melyiket éri meg jobban megvenni, hogyha a legfontosabb szempont az az, hogy minél tovább tudjam használni, 3-4 évig is akár?!
    Köszi

  • karesz92

    újonc

    válasz MeGabee #87178 üzenetére

    Ööö nem nem sikerült :D P8 is fém házas nem!?
    Az a baj, hogy sehol nem sikerült kézbe fognom H7-et, nem tudom összehasonlítani. P8-as volt MM-ben, az nagyon tetszik is, képek alapján is jobban néz ki külsőre szerintem, csak annyira isteníti mindenki most a H7-et, hogy nem tudok dönteni. És persze nem a külső miatt fogom megvenni a P8-at, csábító az ujjlenyomat olvasó is, meg az ilyen extra apróságok. Nemtudooommmmm :W

Új hozzászólás Aktív témák