Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz anonym1s #86778 üzenetére

    (#86780) Kbali: amit esetenként le is tiltanak, ÁFAmentes és adócsalt. Van amikor tartozék se jár, vagy magyar nyelv, de ez általában előre kiderül.

    (#86778) anonym1s
    szakkifejezésnek ha nem nézel utána, azzal magad minősíted, 10 másodperc wikipédia, de ezen lovagolsz
    persze, sarkított példa, éppen ezért futott bele ilyenbe az MA! stáb is, mert olyan eszeveszettül ritka
    továbbra se fogom ajánlani senkinek sem az intelt
    én olyan eszközért nem fogok kiadni hatalmas összeget, ami egy másik eszközt akar helyettesíteni szoftveres mókolásokkal
    ha te ezt nem látod be, az nem az én bajom

    személyeskedéssel felébreszteni akartalak, de úgy látszik nem lehet

    itt egyszerűen azt kellene felfognod, hogy azonos áron lehet két hasonló kaliberű készüléket kapni
    az egyik olyan, amit arra terveztek, hogy Androidot futtasson, és kvázi minden fejlesztő minden fingásával kompatibilis
    a másik pedig egy késésben érkezett cég fulltotál más platformja, ami a pótolhatatlan késést kvázi emulációval (low-level) próbálja helyettesíteni

    most már nagyon kérlek, hogy fejezd be, mert megérteni nem fogod, engem meggyőzni meg logikus érvek nélkül nem fogsz
    ez a tapasztalati út, amiről beszélsz, ez kb a 300-szor átmentem a piroson baleset nélkül, tehát mindenki mindig át fog menni
    NEM, képzeld el hogy nem
    és nem kell hozzá spéci meg "különleges" app, egyáltalán annak mi a fogalma? bármi bármikor találhat problémát

    CSI Hidden Crimes Adobe AIR alapú játék (gondolom akkor az összes adobe air ami nem kevés) szintén ARMv7 only (népszerűtlennek nem nevezhető)
    ha van egy kis eszed, megérted hogy itt az ARMv7 gépi kódot fordítja át egy algoritmus x86 gépi kódra, aminél már az sem garantálható hogy a végeredmény ugyanaz a program!
    olyan emulátoron nem fut el, ahol például gameloft ARMv7 only cucca igen

    Ahogy elnézem kvázi minden népszerű appnak van már amúgy x86 binárisa, jobbja külön APK-t húzat le a netről, de egy link2sd-ben például minden telóra felkerül a MIPS az x86 és az ARM is.
    Tényleg nem kellene már gondnak lennie sehol, viszont nem lehet kizárni sem.
    És ha valamit fejlesztenek, akkor nem az x86 support lesz az elsődleges szempont a piaci részesedés miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák