Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz killzone1987 #33993 üzenetére

    ejj, ez így nehéz lesz...
    ip58 védelem csak a z1 esetén adott, és hardverben is az a legerősebb, viszont akkumulátoros üzemidőben az a leggyengébb, ha kijelzős használatról van szó, és a z1 kijelzője is sokak számára problémás, bár jobb mint a z esetén, de nézd meg élőben, mert rengeteg embernek nem jön be az a tft (sem).
    akkumulátoros (kijelzős) üzemidőben az s4 a jobb, kijelzőben - szerintem - a one - pedig nekem s4 van, és bár annak is okés a kijelzője, jobb a z1-nél, de akkor is picivel inkább a one slcd3.
    mind a háromból kihozható nagyok sok minden, azzal nincs gond.
    a sony a szerződéses szervize miatt hátrányos, utána jön a one, és a legjobb ebben a samsung, házhoz is megy a szerizes, és helyszínen javít bármit, nem kell napokra - a htc és a sony esetén inkább hetekre - leadni a készüléket, ráadásul nagyon rugalmasak.
    firmware szempontjából mostanság mind a három gyártó jól támogat a csúcskategóriában, de az eddigi tapasztalat az, hogy a samsung támogatja legtovább a telefonjai jelentős hányadát, viszont az látom, hogy a htc és a sony is felismerte ennek fontosságát, és most iparkodnak, bízzunk benne, hogy a későbbiekben is kitart a lendületük.
    kamerában a one a leggyengébb, meg a háza hajlamos a kopásra, többen is írták, hogy meg is kopott már 2 - 3 hónap után, de az s4 kerete is több embernek lepattogzott picit, főként nem megfelelő tok vagy autós tartó hatására, és bár z1 tapasztalat még nem sok van, de például az ip57 védelmes z is problémás volt ilyen szempontból, például több embernek is elegendett kicsit a hátlapon a ragasztás, ami beázást eredményezett/eredményezhet.
    nekem volt z, nem volt vele probléma, elégedett voltam vele, most s4 van, ez is hibátlan közel 4 hónapos használat után, főként a jobb akkumulátoros üzemidő miatt eszközöltem a z -> s4 cserét.
    tökéletes telefon nincs, mindegyik kompromisszumos, egyéni igények döntik el, hogy ki milyen típust választ.

Új hozzászólás Aktív témák