Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horvi

    őstag

    Sziasztok,

    Okostelefon vásárlásán gondolkodom remélem tudtok nekem segíteni. Kitöltöttem a "kérdőívet" ami az összefoglalóban van.
    - Árkategória
    Kb. 100k-t szánnék a telóra.
    - Használt vagy új
    Mindenképpen újat szeretnék.
    - Hol vennéd meg?
    Gyártói garis káryafüggetlen teló érdekelne.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Hosszabb távra terveznék vele, kb 2-3 év.
    - Mire használnád?
    Leginkább általános felhasználásra venném a telefont, valamint a multimédia fontos lenne illetve használnám a telefont munkára is(leginkább céges levelezés ilyesmi). Néha egy kis koca játék lenne de semmi komoly.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Leginkább Androidos telefont szeretnék.

    Amit eddig néztem az a Sony Xperia Z3/Z5 Compact, de természetesen nem zárkózom el más márkától sem. Fontos lenne a kompakt méret mert ezt szoktam meg, a jelenlegi telóm egy Lumia 625, szóval méretben valami ehhez hasonlót szeretnék.
    Ezen kritériumok fényében mik az ajánlottak? Vagy teljesen jó a két Sony is és azokkal sem lövök mellé?

    Illetve egy másik kérdés. Ahol dolgozom lehet választani céges telefont. Így lehet nem is kell vennem sajátot. De ez még nem biztos. Ha minden igaz Samsung Galaxy A3 2016 vagy pedig Sony Xperia M4 Aqua. A kettő közül melyik lenne a jobb választás?

    Előre is köszönöm!

    Üdv,
    Horvi

    [ Szerkesztve ]

    Hello darkness, my old friend...

Új hozzászólás Aktív témák