Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibabu

    tag

    Üdv! Tavasszal tervezem a telefoncserét és véleményeket, tippeket, tanácsokat szeretnék kapni :D én egy galaxy s6-ot néztem eddig hogy az kielégitené az igényeimet :) jó legyen a fényképezője, szép legyen a kijelző és gyors legyen, még akár játékra is használnám. s6 edge szerintem nem éri meg azt a felárat, tehát nekem elég lenne az s6 is.
    néztem még:
    lg g4et
    galaxy A5 2016
    és ennyire jutottam kb. árban majdnem csak hogy ott van mind a kettő mint az s6, ezért tartom azt a legjobb ajánlatnak. A5 nem lenne rossz de annyi pénzért már tényleg inkább választom az s6. g4 meg ahogy a tesztet olvastam elmarad az s6tól és árban is kb ott van.
    Nos, van e még valami telefon amit ajánlanátok? tudom van még időm de szeretek előre tervezni hogy ne akkor kapkodjak. Más telefon márkákat is meghallgatok de nekem elsősorban samsung és lg ami szóba jöhet. köszönöm előre is

    Szerkesztve: ha jól tudom a g4ben 2 giga ram van? ez ami miatt inkább s6, de ez mennyire érzékelhető? ha ez nem lenne érezhető akár g4 is lehetne.. de várom a véleményeket

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 Pro

Új hozzászólás Aktív témák