Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    Sziasztok!

    A telefonom (Alcatel Idol 2S) üvegje betört, és sürgősen kellene egy használható telefon.

    - Árkategória kb. 35k, esetleg egy kicsit feljebb, de inkább lejjebb, mert most váratlanul ért
    - Használt vagy új csak új
    - Hol vennéd meg? független elsődlegesen, 1 héten belül elérhető legyen, jelenleg a telenor-nál vagyok
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? inkább hosszabb távra, szintén a váratlan okok miatt
    - Mire használnád? alapfunkciók, esetleg egy kis játék, de kamera és fényképezés nem
    - operációs rendszer elsődlegesen android, másodsorban win

    A motorolákkal meg voltam eddig elégedve, korábban egy sima Defy-m volt, az még a mai napig működik. Az alcatel viszont nem jött be, melegedett, mint az állat és mindig elfogyott a memória, kilépett mindenből, ha éppen úgy gondolta, szóval a szoft-tal nem törődtek...

    Amiket néztem Motorola Moto E, Karbonn Sparkle V, ASUS ZenFone C. Ezek milyenek? Esetleg van jobb választás? Minden tanácsot szívesen fogadok.

    Tudom, hogy a kevés pénz és a hosszú távra jó telefon nem a legjobb párosítás, de a Defy-vel is 2014-ig elvoltam...

    Minden tisztelettel:
    CheGhost

    [ Szerkesztve ]

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

Új hozzászólás Aktív témák