Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    válasz Dave™ #59587 üzenetére

    ezt a igo nincs androidra dolgot hagyjuk már a sok álszent emberrel megnézném akinek droidja van hányan használják a nemlétező igo-t..attól mert hivatalos nincs rá attól még létezik és a vicc hogy jobb támogatással mint az eredeti ios-on vagy pna-n :)))
    ez a here meg tényleg egy vicc sok alternatívát próbáltam mert sokat vagyok úton külföldön is de semmi nem volt olyan egyszerű és használható mint az igo, mindnek van valami nyűgje vagy olyan felesleges dolga amit nem lehet kikapcsolni vagy csak pusztán a beszélt nyelv olyan irritáló, hogy menten száműztem....
    itt nem az volt a kérdés, hogy mi hivatalos vagy nem hanem mit tud megvalósítani az ember...az igo is csak magát szívatja, hogy nem adja ki droidra a navit mert sokan megvennék így ne csodálkozzanak ha más utat járnak az emberek...mellesleg azért nem jön nekik rosszul a sok tapasztalat amiket így szereznek a fórumokon ahol ez a téma...valamint van droidos verzió de csak törökbe ha jól láttam...
    azért egy ios levelező vagy egy wp levelező közt van némi különbség vállalati szekcióban...sajnos ami szégyen a wp részére...

Új hozzászólás Aktív témák