Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    válasz szabonagyur #59530 üzenetére

    igen használtam is kaotikus és ocsmány és még az exchange szervert se támogatja win létére kész vicc...
    a design olyan mint egy temetés fekete mindenhol...logikátlan listarendszer...
    de ez kinek kézre esik kinek nem..nem vita téma...egy dolog tetszik csak benn hogy gyors a rendszer...sose mondtam hogy lassú lenne...

    ha a wp átlátható akkor az ios mi?
    wp-ben mire megtalálsz egy egy dolgot az almenü almenüjében addigra én már el is tettem akár a droidot akár az ios mert rég kész vagyok de mondom kinek mi az átlátható..

    eddig akiknek én mutattam mint ajánlás kb 20 ember mind azt mondta hogy köszi de nem...ez személyes tapasztalat de azért nekem mérvadó

    nem nem barátoktól hallottam hanem azok viszik folyton szervizbe mert folyton lefagy, kijelzőhiba, mikrofon hiba, stb, a legtöbben visszaálltak droidra...nem általánosítok csak arról írtam amit én tapasztaltam...

    programok az a pár amit írnak rá lehet hogy jó de kb a fele sincs annak amit a legtöbben használnak....nekem nem szempont az ingyenes navi és office mert nem telefonon fogok oldalas word vagy excel doksikat készíteni erre még a tablet is kevés sokszor
    navi meg van jobb is de tény hogy ez egy jó érv mellette de csak mert offline...na meg a fényképezőjük a legjobbak közt van...

    melyik droid nem lassul be 2 év és rengeteg felesleges program alatt, mert még a 2 éves samsung note-om is olyan mint egy diavetítő, persze ha formázom és üres akkor jó, így ezen állításod megkérdőjelezhető, mert aki csak telefonál és netezik annak ez sem fog belassulni...a kollága 256rammal elvan most is amint látod csak az akksija a gondja de igaz vegyen 3 gb rammal ellátott készüléket mert kb 2-3 év múlva az is kevés lesz a droidnak hiszen addigra sem tanulnak meg google-ék optimalizáltan szoftver írni hiszen miért is így mindig el lehet adni az új vasat is ez a jó üzletpolitika...

Új hozzászólás Aktív témák