Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    - Árkategória. 40.000 Huf
    - Használt vagy új. Használt
    - Hol vennéd meg? Apród, hardverapró (ma már hardverapró használtan többbe kerül, mint újonnan az árukeresőn, lehet árúkeresőt is befigyelem majd.)
    Vagy spanyolból veszem meg (barátnőm spanyol)
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat kárueresed, vagy az éppen best-buy telefont? Röviid távra tervezem, karácsony előtt tovább értékesíteném, vagy még a nyár elején!
    - Mire használnád?
    Telefon, Whatsapp, skype alap (ezáltal internet).
    Térkép, GPS kell (itt a nokia lenne a jobb választás, de szerintem az ingyenes droid appok is megfelelnének)
    Fényképezés és videó készítés. Ez egy igen csak sarkalatos pont jelenleg. Sajnálatos módon az újabb modellek, elég hitványak e terén. (Kérlek ne legyen ebből flame, hogy külön vegyek fényképezőt!)
    Kiegyensúlyozott legyen a kamerája.
    Siri klón.
    Microsim
    Fejlesztéshez.
    (Angol nyelvet betudjam állítani, annyira nem lényeges)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Droid, WP
    - Milyen kialakítású telefont keresel?
    Tepsifon :)
    4" =< képernyő átmérő < 5

    Az én kiszemeltjeim: Jelenleg egy WP 520-am van, de sajnos a navigáció és a térkép korlátozott más európai országokba, a kamera pedig nem jó sajna. Viszont a WP nem volt rossz, de van hátránya. Pl.: A skype androidos verziója sokkal többet tud, mint a WP, ez elég fapados.
    Állítólag jön a Siri klón, ami miatt a WP nyerő lenne, de a kamerák terén a lumiák elég pocsékok, lásd a 820-as is elég gyenge ilyen téren, bár nem tudom, hogy az újabb wp frissítés segít-e rajta. A 920 és följebb, viszont az ár az ami megfog. A 920 pedig nagy tömege van. Haverom strand gatyája sem bírta.

    A másik befutó az a régi Sony xperia S, én olyan nagy különbséget nem látok az Android 4.1 és 4.4 között, ha jól tudom az xperia S csak addig van támogatva (4.1-ig)
    Azonban a kamerája jó, ez köszönhető a 12 megapixelnek. A mobilarena-s cikk meggyőzőtt.
    Az újabb xperia-k kamerája pedig közepes, akárcsak a lumiáknál...
    Gondolkoztam magasabb árfekvésben Nexus4 behozatalra, de itt nehéz lenne tovább adni, plusz a kamerája elég gyenge...

    Miért fontos a képminőség, ezen a kevés áron?
    Szeretném a pillanatképeket jó minőségben megőrizni. és a mobil mindig kéznél van pillanatképek felvételéhez :).
    Nokia n8-am is volt, kamera szép, de nem használnám ismét azt a telefont :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák