Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szami777

    addikt

    Sziasztok,

    Szeretném kikérni a véleményeteket a következőben.

    Édesanyám 6 éves xiaomi mi a2 telefonja megadta magát, 60-85 ezres ársávban nézek neki gyorsan valami csere telefont.
    Annyi volt a kérése, hogy ne legyen nagyobb, nehezebb az új. Tudom nem egyszerű a helyzet, már minden tepsi. :D
    Használtat nem akarunk
    2 telefont néztem ki, ami kb méret miatt jó lehet:
    Moto g72
    Redmi note 12s

    Motorolánál tudom, hogy amennyire jó, majdnem annyi probléma is van vele, papíron a tudása piszok jó pedig. Note 12s gyengébb, de stabilabb a szoftver.
    Viszont felmerült bennem, hogy mit gondoltok a mi 11 lite 5-ről ebben az árban?
    Tudom, hogy régi telefon, az android 13 megjött rá és több nem is fog, de anyámat pont nem izgatja, viszont 88 ezer ft és mindkettőnél erősebb hardvere van (snapi 780), tudása sem rosszabb, sőt.
    Ha nem fontos neki, hogy friss legyen az android, akkor mit gondoltok, nem lenne jobb választás a 11 lite 5g 2+ éves kora ellenére? 5g pl csak a 11 lite-ban van, ha jól látom.
    Összehasonlító speckó a 3 telefonról.

    Köszi a véleményeket előre is.

    [ Szerkesztve ]

    “So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Új hozzászólás Aktív témák